fbpx

Nagrody Młode Gwiazdy Rynku Finansowego

Młode Gwiazdy Rynku Finansowego 2020

Edycja 2020 zakończona - poznaj zwycięzców!

Zakończyło się głosowanie na Młode Gwiazdy Rynku Finansowego 2020! Łącznie oddano niemal 5000 ważnych głosów, co pokazuje, że polski rynek finansowy potrzebuje podobnych inicjatyw, które dają szansę wyróżnić się młodszym osobom z sukcesami. Z reguły wyróżnienia otrzymują rynkowi wyjadacze z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, a przecież przyszłość rynku finansowego to dzisiejsi 30-latkowie!

Rywalizacja do samego końca była niezwykle zaciekła, a wynik rostrzygnął się dopiero w ostatnich godzinach głosowania. Co warto odnotować, o tytuł walczyły zarówno osoby z dużych korporacji międzynarodowych, jak i mniejszych lokalnych instytucji. Łącznie było to 18 kandydatów z 11 firm reprezentujących każdy segment rynku finansowego w Polsce. 

Zwycięzcami również zostały osoby z całego przekroju finansowego świata. Jest wśród nich zarządzający funduszami, analityk oraz prezes firmy relacji inwestorskich. Taka różnorodność pokazuje, że uznanie można zdobyć w każdym segmencie rynku finansowego. Jesteśmy przekonani, że dokonania laureatów będą inspiracją dla kolejnych osób, co wprost przełoży się na dynamiczny rozwój i lepsze perspektywy polskiego rynku!

Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom i już zapowiadamy kolejną edycję plebiscytu!

Plebiscyt 2020

Otwarte głosowanie internetowe
Niemal 5000 oddanych głosów!
Trzech zwycięzców

Zwycięzcy II Edycji Plebiscytu Młode Gwiazdy Rynku Finansowego

ANDRZEJ BIENIEK,
PORTFOLIO MANAGER

WOJCIECH IWANIUK
PREZES INNERVALUE

MATEUSZ NAMYSŁ
ANALITYK SEKTOROWY

Organizatorzy Konkursu

Dojrzałość na rynku pracy wyraża się nie wiekiem, tylko doświadczeniem. Dlatego ważne jest zdobywanie pierwszych szlifów i realizowanie prostych zadań dość wcześnie – najlepiej jeszcze w czasie studiów. Dynamiczna kariera to nie łut szczęścia, lecz połączenie odpowiedniej edukacji, umiejętności, doświadczenia oraz zbudowanych na przestrzeni czasu relacji. Taki miks jest niezbędny do robienia kariery na rynku. Dla każdego pracodawcy cennym kapitałem ludzkim są osoby mające za sobą edukację akademicką i pierwsze doświadczenia w pracy. Jeżeli do tego są w stanie szybko przyswajać nową wiedzę i szukają wyzwań, to wielka kariera zawsze jest możliwa.
Prezes ZMID
Paweł Cymcyk